Juniorská liga 2018 - Skupina ZÁPAD

Datum Čas Domácí Hosté Stav Detail
SO 1.9. 14:00 Prague Lions Budweis Hellboys 34 : 35 Zde
NE 9.9. 14:00 Budweis Hellboys Pilsen Patriots 46 : 6 Zde
NE 23.9. 14:00 Prague Mustangs Budweis Hellboys 24 : 32 Zde
SO 6.10. 14:00 Budweis Hellboys Ústí nad Labem Blades 60 : 20 Zde
SO 20.10. 14:00 Budweis Hellboys Příbram Bobcats 56 : 6 Zde


Semifinále 

Datum Čas Domácí Hosté Stav Detail
SO 27.10. 14:00 Budweis Hellboys Brno Sígrs 26 : 6 Zde


 Finále - Na Šancích, Turínská, Praha

Datum Čas Domácí Hosté Stav Detail
SO 3.11. 14:00 Prague Black Panthers Budweis Hellboys 48 : 6 Zde

 

Domácí zápasy hrajeme na Atletickém stadionu na Sokolském ostrově v Českých Budějovicích (vedle letní plovárny).

Mapa: Google maps, Mapy.cz

Tabulka soutěže, rozpis a výsledky zápasů ZDE

 

Zápasy základní části Muži - 3.Liga Jih 2018

 

Datum Čas Domácí Hosté Stav
SO 14.4. 14:00 Budweis Hellboys Prague Black Panthers 2 0 : 19
SO 28.4. 14:00 Budweis Hellboys Příbram Bobcats 21 : 20
NE 6.5. 16:00 Příbram Bobcats Budweis Hellboys 27 : 7
SO 26.5. 14:00 Budweis Hellboys East Bohemia Bucks 66 : 0
SO 9.6. 15:00 Prague Black Panthers 2 Budweis Hellboys 21 : 0
NE 17.6. 14:00 Zlín Golems Budweis Hellboys 24 : 40

 

 Do playoff jsme bohužel nepostoupili.

Domácí zápasy hrajeme ZDE na Atletickém stadionu na Sokolském ostrově v Českých Budějovicích (vedle letní plovárny).

Tabulka soutěže, rozpis a výsledky zápasů ZDE

 

 

Rozpis turnajů Flagová liga U19 2018

Datum Čas Místo
SO 21.4. 12:00 Sokolský ostrov - České Budějovice
NE 29.4. 12:00 Bystrc - Brno
NE 20.5. 12:00 Sokolský ostrov - České Budějovice
SO 2.6. 12:00 Sokolský ostrov - České Budějovice
SO 16.6. 11:00 Marila - Příbram

 

V semifinále jsme porazili Ostrvu Steelers těsně 32:31. Ve finále jsme podlehli  příbramským Bobcats 40:24. Celkově jsme tedy obsadili 2. místo!

Domácí turnaj hrajeme ZDE na Atletickém stadionu na Sokolském ostrově v Českých Budějovicích (vedle letní plovárny).

Tabulka soutěže, rozpis a výsledky zápasů ZDE

 


 

 

Zápasy Junioři - 2.Liga - ZÁPAD 2017

Datum Čas Domácí Hosté Stav
NE 3.9. 14:00 Budweis Hellboys Ústí nad Labem Blades 53 : 13
SO 9.9. 14:00 Pilsen Patriots Budweis Hellboys 0 : 47
NE 17.9. 14:00 Budweis Hellboys Pilsen Patriots 63 : 0
SO 30.9. 14:00 Budweis Hellboys Příbram Bobcats 33 : 27
NE 8.10. 16:00 Příbram Bobcats Budweis Hellboys 14 : 28
NE 15.10. 15:00 Ústí nad Labem Blades Budweis Hellboys 13 : 71
SO 28.10. 17:00 Vysočina Gladiators Budweis Hellboys 0 : 20

Stali jsme se vítězi 2. juniorské ligy 2017!!!

Domácí zápasy hrajeme na Atletickém stadionu na Sokolském ostrově v Českých Budějovicích (vedle letní plovárny).

Tabulka soutěže, rozpis a výsledky zápasů ZDE

 

Zápasy základní části Muži - 3.Liga Jih 2017

 

Datum Čas Domácí Hosté Stav
SO 8.4. 14:00 Přerov Mammoths Budweis Hellboys 26 : 6
NE 23.4. 14:00 Budweis Hellboys East Bohemia Bucks 28 : 2
PO 8.5. 16:00 Vysočina Gladiators Budweis Hellboys 36 : 7
NE 21.5. 14:00 Budweis Hellboys Vysočina Gladiators 0 : 74
NE 4.6. 14:00 East Bohemia Bucks Budweis Hellboys 14 : 21
NE 18.6. 14:00 Budweis Hellboys Přerov Mammoths 2 : 35

Domácí zápasy hrajeme na Atletickém stadionu na Sokolském ostrově v Českých Budějovicích (vedle letní plovárny).

Tabulka soutěže, rozpis a výsledky zápasů ZDE

Do playoff jsme letos bohužel nepostoupili. Děkujeme za podporu!

 

Rozpis turnajů - Flagová liga U19 2017

Datum Čas Místo
SO 15.4. 12:00 Sokolský ostrov - České Budějovice
NE 30.4. 12:00 Start - Karlovy Vary
SO 13.5. 12:00 Spartak - Příbram
NE 11.6. 12:00 Spartak - Příbram
SO 24.6. 14:00 Marila - Příbram, Finálový turnaj


 Domácí turnaj hrajeme na Atletickém stadionu na Sokolském ostrově v Českých Budějovicích (vedle letní plovárny).

Tabulka soutěže, rozpis a výsledky zápasů ZDE

 

Webdesign by Lewest.cz