Novinky

Ples k 10. výročí vzniku Budweis Hellboys

AKCE! VRAŽDA! PRSA! SLEVA! KAREL GOTT! Pořiďte si svoji vstupenku ještě dnes! Neváhejte - čeká na vás spousta legrace - kluci jsou vtipálci a určitě nenechají nikoho na pochybách o tom, že i Hellboys si hrají. Pokud by vám kvalitní kulturní zážitek nestačil, nabízíme trochu hazardu - naše Z pekla štěstí! Odměny budou bombastické, překvapivé až šokující!

Více v události na Facebooku

listopad 2017

Nábor 30.9.2017

Americký fotbal a flag fotbal zažívá v České republice opravdový BOOM!

Nábor do všech věkových kategorií klubu Budweis Hellboys proběhne v sobotu 30.9. od 17:00 na Atletickém stadionu Sokolský ostrov v Českých Budějovicích (po zápase juniorů, který začíná ve 14:00).

S sebou si stačí vzít sportovní obuv (nejlépe kopačky), sportovní oblečení a chuť zažít něco nového! K dispozici jsou samozřejmě šatny a sprchy.

Přijďte si vyzkoušet americký fotbal a flag fotbal. Těšíme se na vás!

Více v sekci Nábory a v události na Facebooku

září 2017

První domácí zápas juniorů

V neděli 3.9. od 14 hodin odehrají naši junioři první domácí zápas sezóny na Atletickém stadionu Sokolský ostrov v Českých Budějovicích. Jejich soupeřem budou Blades z Ústí nad Labem.

Přijďte podpořit naše mladé naděje!

Více v sekci Zápasy a v události na Facebooku

srpen 2017

Nábor!

Americký fotbal zažívá v České republice opravdový BOOM!

Přidej se k Budweis Hellboys a bojuj společně s námi!

Jsi ročník 2002 a starší? Vážíš 40 - 200 kg? Měříš 150 - 300 cm? Pokud jsi odpověděl na vše ano, tak hledáme právě tebe!

Nábor do všech věkových kategorií proběhne v neděli 2.7. a 16.7. od 16:00 na Atletickém stadionu Sokolský ostrov v Českých Budějovicích.

S sebou si stačí vzít sportovní obuv (nejlépe kopačky), sportovní oblečení a chuť zažít něco nového!

K dispozici jsou samozřejmě šatny a sprchy.

Více v sekci Nábor a v události na Facebooku

červen 2017

Nábor do juniorských kategorií - Sporťáček 2017

Letos budeme na Sporťáčku i my! Přijďte se na Festival Sporťáček 2017 - České Budějovice bavit s celou rodinou a vyzkoušejte desítky různých sportů, mezi kterými budou i flag fotbal a americký fotbal. Dále se můžete těšit na soutěže, exhibice, autogramiády se známými sportovci a bohatý doprovodný program. Vstup na akci je pro všechny návštěvníky ZDARMA.

Více v sekci Nábory a v události na Facebooku

červen 2017

Bitva o playoff!

V neděli 18.6. odehrajeme na Atletickém stadionu na Sokolském ostrově v Českých Budějovicích náš poslední domácí zápas letošní sezóny, ve kterém se rozhodne, jestli do playoff postoupíme my nebo Přerov Mammoths.

Přijďte nás podpořit. Těšíme se na vás!

Více v sekci Game day a v události na Facebooku

červen 2017

První domácí zápas sezóny 2017!

V neděli 23.4. odehrajeme na Atletickém stadionu na Sokolském ostrově v Českých Budějovicích náš první domácí zápas letošní sezóny.

Přijďte nás podpořit. Těšíme se na vás!

Více v sekci Game day nebo v události na Facebooku

duben 2017

Rozpis zápasů 3.Liga Jih 2017

Těšíme se na vás na našich domácích zápasech! Více v sekci Game day.

březen 2017

Super Bowl 2017 v Lucky Burger 88

Z neděle 5.2. na pondělí 6.2. se koná finálový večer amerického fotbalu Super Bowl 2017. Rádi vás uvítáme v Lucky Burger 88 (http://www.luckyburger88.cz/). Začátek ve 21:00, konec plánován 5:00. Po celou dobu konání bude fungovat kuchyně. Samotný zápas začíná ve 2:00, do té doby bude připraveno kulturní vyžití s Hellboys. Těšíme se na vás!

leden 2017

Do Hellshopu přibyl kulich, klíčenka a náramek.

Do Hellshopu přibyl kulich, klíčenka a náramek. Hrnky se mírně opozdily, budou k dispozici v několika málo dnech. Nově budou také k zakoupení přívěsky s helmou a míčem.

leden 2017

Náš web byl přesunut na novou adresu

Současně se změnil i jeho vzhled a přibyly nové záložky. K nahlédnutí doporučujeme hráčské karty nebo e-shop. V záložce Hrací dny budou po zveřejnění Českou asociací amerického fotbalu rozepsány termíny zápasů.

leden 2017

Tréninky probíhají také v Performance Power Center České Budějovice

Jde o funkční tréninky, zdokonalujici sílu, mobilitu a rychlost s ohledem na americký fotbal. Trénuje se v pondělí, středu a pátek od 19:00, po předešlé domluvě je možné se přijít podívat a také si trénink vyzkoušet. Pro více informací volejte Jaroslava Zemana – 607 759 836.

prosnec 2016

Hellboys porazili Warriors

Po dvou letech se opět utkali karlovarští Warriors na domácí půdě s budějovickými Hellboys. Změn se za tu dobu odehrálo několik. Válečníci změnili stadion za menší v Drahovicích s umělým povrchem a Hellboys se do dospělé jedenáctkové formy fotbalu přihlásili už minulý rok. Rozhodovala zkušenost a fyzické dovednosti.

květen 2015

Super Bowl 50 s Budweis Hellboys

Přijďte spolu s námi sledovat vrchol sezóny NFL, samotný Super Bowl!

Neděle 7.2.2016 22:00 - 5:00

Velkoplošná projekce jubilejního padesátého Super Bowlu v Simply the Best Music Club za přítomnosti hráčů a fanoušků týmu amerického fotbalu Budweis Hellboys. Velkoplošná projekce + vysílání na dvou HD TV. Hry jako stolní fotbal, beer pong a jiné.

Vstupné - 75 Kč, pivo Budweiser Budvar 10° - 25 Kč.

Hlavním sponzorem akce je Budweiser Budvar.

květen 2015

Hellboys mají nového head coache

Jak jsme slíbili, tak plníme - představujeme naší první letošní posilu na pozici hlavního trenéra. Je jím Carlos Yanes-Roca. Pro někoho možná neznámé jméno, ale jeho hráčská kariéra je protkána mnoha úspěchy. Působil v několika evropských týmech, o čemž mimo jiné se můžete dočíst v krátkém rozhovoru, který jsme pro vás připravili.

květen 2015
 

Webdesign by Lewest.cz