Novinky

Junioři začali sezónu cennou výhrou!

V prvním zápasu Juniorské ligy U19 se podařilo naším hráčům porazit obhájce titulu, pražské Lions! Zápas, který se hrál 1.9. v Praze, dokonce dospěl do prodloužení, ve kterém naši nakonec urvali vítězství 34:35.

Více v sekci Zápasy.

září 2018

První domácí zápas sezóny 2018!

V našem prvním letošním zápase 3. ligy mužů přivítáme na Sokolském ostrově v Českých Budějovicích druhý tým pražských Black Panthers!

Více v události na Facebooku a v sekci Zápasy.

březen 2018

Bitters kickoff - 25 let amerického fotbalu v ČR!

Úvod 25. sezóny obstará 1. dubna pražské derby. Prague Black Panthers změří síly se svým pražským rivalem. Oba pražské týmy hrály proti sobě na Žižkově dvakrát. V Czech Bowlu XXIII i loňském Bitters Doubleheaderu se vždy radovali Black Panthers. Teď budou mít Lions šanci ukázat, že titul se po dlouhém čekání dostane do rukou nejstaršího českýho klubu. Nenechte si ujít třaskavé derby! Chybět nebude ani přímý přenos na ČT sport.

Více v události na Facebooku nebo na webu ČAAF.

březen 2018

Ples k 10. výročí vzniku Budweis Hellboys

AKCE! VRAŽDA! PRSA! SLEVA! KAREL GOTT! Pořiďte si svoji vstupenku ještě dnes! Neváhejte - čeká na vás spousta legrace - kluci jsou vtipálci a určitě nenechají nikoho na pochybách o tom, že i Hellboys si hrají. Pokud by vám kvalitní kulturní zážitek nestačil, nabízíme trochu hazardu - naše Z pekla štěstí! Odměny budou bombastické, překvapivé až šokující!

Více v události na Facebooku

listopad 2017

Nábor 30.9.2017

Americký fotbal a flag fotbal zažívá v České republice opravdový BOOM!

Nábor do všech věkových kategorií klubu Budweis Hellboys proběhne v sobotu 30.9. od 17:00 na Atletickém stadionu Sokolský ostrov v Českých Budějovicích (po zápase juniorů, který začíná ve 14:00).

S sebou si stačí vzít sportovní obuv (nejlépe kopačky), sportovní oblečení a chuť zažít něco nového! K dispozici jsou samozřejmě šatny a sprchy.

Přijďte si vyzkoušet americký fotbal a flag fotbal. Těšíme se na vás!

Více v sekci Nábory a v události na Facebooku

září 2017

První domácí zápas juniorů

V neděli 3.9. od 14 hodin odehrají naši junioři první domácí zápas sezóny na Atletickém stadionu Sokolský ostrov v Českých Budějovicích. Jejich soupeřem budou Blades z Ústí nad Labem.

Přijďte podpořit naše mladé naděje!

Více v sekci Zápasy a v události na Facebooku

srpen 2017

Nábor!

Americký fotbal zažívá v České republice opravdový BOOM!

Přidej se k Budweis Hellboys a bojuj společně s námi!

Jsi ročník 2002 a starší? Vážíš 40 - 200 kg? Měříš 150 - 300 cm? Pokud jsi odpověděl na vše ano, tak hledáme právě tebe!

Nábor do všech věkových kategorií proběhne v neděli 2.7. a 16.7. od 16:00 na Atletickém stadionu Sokolský ostrov v Českých Budějovicích.

S sebou si stačí vzít sportovní obuv (nejlépe kopačky), sportovní oblečení a chuť zažít něco nového!

K dispozici jsou samozřejmě šatny a sprchy.

Více v sekci Nábor a v události na Facebooku

červen 2017

Nábor do juniorských kategorií - Sporťáček 2017

Letos budeme na Sporťáčku i my! Přijďte se na Festival Sporťáček 2017 - České Budějovice bavit s celou rodinou a vyzkoušejte desítky různých sportů, mezi kterými budou i flag fotbal a americký fotbal. Dále se můžete těšit na soutěže, exhibice, autogramiády se známými sportovci a bohatý doprovodný program. Vstup na akci je pro všechny návštěvníky ZDARMA.

Více v sekci Nábory a v události na Facebooku

červen 2017

Bitva o playoff!

V neděli 18.6. odehrajeme na Atletickém stadionu na Sokolském ostrově v Českých Budějovicích náš poslední domácí zápas letošní sezóny, ve kterém se rozhodne, jestli do playoff postoupíme my nebo Přerov Mammoths.

Přijďte nás podpořit. Těšíme se na vás!

Více v sekci Game day a v události na Facebooku

červen 2017

První domácí zápas sezóny 2017!

V neděli 23.4. odehrajeme na Atletickém stadionu na Sokolském ostrově v Českých Budějovicích náš první domácí zápas letošní sezóny.

Přijďte nás podpořit. Těšíme se na vás!

Více v sekci Game day nebo v události na Facebooku

duben 2017

Rozpis zápasů 3.Liga Jih 2017

Těšíme se na vás na našich domácích zápasech! Více v sekci Game day.

březen 2017

Super Bowl 2017 v Lucky Burger 88

Z neděle 5.2. na pondělí 6.2. se koná finálový večer amerického fotbalu Super Bowl 2017. Rádi vás uvítáme v Lucky Burger 88 (http://www.luckyburger88.cz/). Začátek ve 21:00, konec plánován 5:00. Po celou dobu konání bude fungovat kuchyně. Samotný zápas začíná ve 2:00, do té doby bude připraveno kulturní vyžití s Hellboys. Těšíme se na vás!

leden 2017

Do Hellshopu přibyl kulich, klíčenka a náramek.

Do Hellshopu přibyl kulich, klíčenka a náramek. Hrnky se mírně opozdily, budou k dispozici v několika málo dnech. Nově budou také k zakoupení přívěsky s helmou a míčem.

leden 2017

Náš web byl přesunut na novou adresu

Současně se změnil i jeho vzhled a přibyly nové záložky. K nahlédnutí doporučujeme hráčské karty nebo e-shop. V záložce Hrací dny budou po zveřejnění Českou asociací amerického fotbalu rozepsány termíny zápasů.

leden 2017

Tréninky probíhají také v Performance Power Center České Budějovice

Jde o funkční tréninky, zdokonalujici sílu, mobilitu a rychlost s ohledem na americký fotbal. Trénuje se v pondělí, středu a pátek od 19:00, po předešlé domluvě je možné se přijít podívat a také si trénink vyzkoušet. Pro více informací volejte Jaroslava Zemana – 607 759 836.

prosnec 2016

Hellboys porazili Warriors

Po dvou letech se opět utkali karlovarští Warriors na domácí půdě s budějovickými Hellboys. Změn se za tu dobu odehrálo několik. Válečníci změnili stadion za menší v Drahovicích s umělým povrchem a Hellboys se do dospělé jedenáctkové formy fotbalu přihlásili už minulý rok. Rozhodovala zkušenost a fyzické dovednosti.

květen 2015

Super Bowl 50 s Budweis Hellboys

Přijďte spolu s námi sledovat vrchol sezóny NFL, samotný Super Bowl!

Neděle 7.2.2016 22:00 - 5:00

Velkoplošná projekce jubilejního padesátého Super Bowlu v Simply the Best Music Club za přítomnosti hráčů a fanoušků týmu amerického fotbalu Budweis Hellboys. Velkoplošná projekce + vysílání na dvou HD TV. Hry jako stolní fotbal, beer pong a jiné.

Vstupné - 75 Kč, pivo Budweiser Budvar 10° - 25 Kč.

Hlavním sponzorem akce je Budweiser Budvar.

květen 2015

Hellboys mají nového head coache

Jak jsme slíbili, tak plníme - představujeme naší první letošní posilu na pozici hlavního trenéra. Je jím Carlos Yanes-Roca. Pro někoho možná neznámé jméno, ale jeho hráčská kariéra je protkána mnoha úspěchy. Působil v několika evropských týmech, o čemž mimo jiné se můžete dočíst v krátkém rozhovoru, který jsme pro vás připravili.

květen 2015
 

Webdesign by Lewest.cz